Tuesday, July 12, 2005

I am finally leaving London today. this morning was fun for our was the chief guest on BBC Network africa. what do I think? This is becoming fun after all. We will talk later...

3 comments:

allaboutgeorge said...

It's good to hear you on BBC World Service today. Hope you had lots of fun in the karaoke bar in Edinburgh!

maitha said...

hongera kwa kazi yako njema , najua nimechelewa lakini wacha nikukaribishe tena kwenye ulimwengu wa blogu . ningependa sana kuona vile utaweza kushirikisha uandishi wa blogu yako na kazi yako kuu na pia vile waandishi wengine na mashirika ya uandishi yatapokea dhana hii ya kublogu .

mentalacrobatics said...

Thank you for flying the flag! Have a safe trip back home.